Uspořádejte si Be2Can v pohodlí domova díky našemu VOD

Uspořádejte si Be2Can v pohodlí domova díky našemu VOD

Nedostanete se na Be2Can filmy do kina, a přesto chcete vidět ty nejzajímavější tituly z Berlína, Benátek a Cannes? Už potřetí vám ve spolupráci s 02 nabízíme službu Be2Can VOD, která vám poskytne pestrý výběr pozoruhodných snímků online, dostupných i z pohodlí domova. Naleznete tu většinu filmů z vedlejší sekce Be2Can Fokus, ale i řadu dalších zajímavých titulů.
 
Můžete tak zhlédnout fenomenální drama o (bez)moci Leviatan Andreje Zvjaginceva či eruptivní debut Kmen Myroslava Slabošpyckého, který vypráví pouze prostřednictvím znakové řeči. V nabídce naleznete i pozoruhodnou shakespearovskou adaptaci Macbeth, v níž září Marion Cotillard a Michael Fassbender. Milovníky severské kinematografie potěší aktuální (černě) komediální snímek Komuna Thomase Vinterberga. Pro vyznavače asijské školy je připraven jeden z nejlepších japonských filmů posledních let, neopakovatelné drama Naše malá sestra Hirokazu Koreedy a vizuálně omaný wu-shu snímek Assassin tajwanského mága Chou Siao-Siena.  
 
 
V nabídce je držitel Zlatého medvěda Taxi Teherán, komediální drama, které v podmínkách domácího vězení natočil íránský režisér Jafar Panahí, i vítěz Cannes z roku 2014, čechovovské drama Zimní spánek tureckého mistra velkých pláten Nuri Bilge Ceylana. Ozdobou nabídky je pak letošní držitel Oscara, přelomové drama z prostředí vyhlazovacího tábora Saulův syn.
 
Díky Be2Can VOD máte festivalové perly na dosah ruky!

06. 10. 2016