3.10. – 9.10.2018

Praha – Brno – Boskovice – Havířov – Jablonec nad Nisou – Jičín – Jihlava - Karlovy Vary – Kladno – Kolín – Krnov – Mariánské Lázně – Plzeň – Prostějov – Olomouc – Ostrava – Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou – Zlín – Znojmo

Zobrazit program podle data

Čas
Film
Město
Kino
Sál
Poznámka
Čas: 17:30
Film: Saulův syn
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: O těle a duši
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 18:30
Film: Zloději
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka: English friendly
Čas: 19:00
Film: Tranzit
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Zloději
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Zloději
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:15
Film: Toni Erdmann
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: Utøya, 22. července
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: Saulův syn
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 15:30
Film: Zloději
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 16:00
Film: Taxi Teherán
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Tvář
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Zloději
Město: Havířov
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Tranzit
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Čtverec
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Tvář
Město: Brno
Kino: Kino Art
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Toni Erdmann
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:30
Film: Tvář
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 18:30
Film: Zloději
Město: Plzeň
Sál:
Poznámka: English friendly
Čas: 19:30
Film: Zloději
Město: Litoměřice
Kino: Kino Máj
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Zloději
Město: Jičín
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Zloději
Město: Boskovice
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Zloději
Město: Jihlava
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:45
Film: Zloději
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Soumrak
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Zloději
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Zloději
Město: Jablonec
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Zloději
Město: Olomouc
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Zloději
Město: Prostějov
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Soumrak
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Zloději
Město: Zlín
Sál: Sál 5
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Soumrak
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Zloději
Město: Brno
Kino: Kino Art
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:45
Film: Naše malá sestra
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: Western
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 15:00
Film: Utøya, 22. července
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 16:00
Film: Soumrak
Město: Plzeň
Sál:
Poznámka: English friendly
Čas: 16:30
Film: Já, Daniel Blake
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Utøya, 22. července
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Soumrak
Město: Prostějov
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Soumrak
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Tranzit
Město: Havířov
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Olomouc
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Zloději
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Zloději
Město: Brno
Kino: Kino Art
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Konečná uprostřed cesty
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:30
Film: Utøya, 22. července
Město: Plzeň
Sál:
Poznámka: English friendly
Čas: 19:00
Film: Tvář
Město: Zlín
Sál: Malé kino
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Soumrak
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Tranzit
Město: Veselí nad Moravou
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Tvář
Město: Jihlava
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:45
Film: Zloději
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Záhada Silver Lake
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Tranzit
Město: Jablonec
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Záhada Silver Lake
Město: Olomouc
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Záhada Silver Lake
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Soumrak
Město: Brno
Kino: Kino Art
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: 24 týdnů
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:45
Film: Po bouři
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: Tvář
Město: Plzeň
Sál:
Poznámka: English friendly
Čas: 13:30
Film: Nikdys nebyl
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 14:00
Film: Zloději
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 15:45
Film: Záhada Silver Lake
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 16:00
Film: Soumrak
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 16:30
Film: Soumrak
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Tranzit
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Čtverec
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Záhada Silver Lake
Město: Prostějov
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:15
Film: Scény z manželského života
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Soumrak
Město: Brno
Kino: Kino Art
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Láska mezi regály
Město: Havířov
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Tranzit
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 18:30
Film: Láska mezi regály
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Naše malá sestra
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Záhada Silver Lake
Město: Zlín
Sál: Malé kino
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Láska mezi regály
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Modlitba
Město: Veselí nad Moravou
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Láska mezi regály
Město: Jičín
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Láska mezi regály
Město: Jihlava
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:45
Film: Láska mezi regály
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Záhada Silver Lake
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Zloději
Město: Kolín
Kino: Kino 99
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Láska mezi regály
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Láska mezi regály
Město: Jablonec
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Záhada Silver Lake
Město: Brno
Kino: Kino Art
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:45
Film: Saulův syn
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: Reality Show
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: Tvář
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 13:00
Film: Nemilovaní
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 13:00
Film: Soumrak
Město: Brno
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 15:00
Film: Soumrak
Město: Olomouc
Sál:
Poznámka:
Čas: 15:30
Film: Zloději
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 16:00
Film: Tvář
Město: Brno
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 16:00
Film: Saulův syn
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 16:00
Film: Láska mezi regály
Město: Plzeň
Sál:
Poznámka: English friendly
Čas: 16:00
Film: Tvář
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 16:20
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Prostějov
Sál:
Poznámka:
Čas: 16:30
Film: Záhada Silver Lake
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Láska mezi regály
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: O těle a duši
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Po bouři
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:15
Film: Fanny a Alexander
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Modlitba
Město: Havířov
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Soumrak
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Láska mezi regály
Město: Olomouc
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Utøya, 22. července
Město: Jihlava
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Soumrak
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Zloději
Město: Brno
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Láska mezi regály
Město: Brno
Kino: Kino Art
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Láska mezi regály
Město: Zlín
Sál: Malé kino
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:30
Film: Záhada Silver Lake
Město: Plzeň
Sál:
Poznámka: English friendly
Čas: 19:00
Film: Zloději
Město: Veselí nad Moravou
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Modlitba
Město: Jihlava
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Zloději
Město: Uherské Hradiště
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Tvář
Město: Jičín
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Tvář
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Láska mezi regály
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Láska mezi regály
Město: Boskovice
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:45
Film: Tranzit
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Tvář
Město: Jablonec
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Modlitba
Město: Litoměřice
Kino: Kino Máj
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Tranzit
Město: Kolín
Kino: Kino 99
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Poslední večery na Zemi
Město: Olomouc
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Záhada Silver Lake
Město: Brno
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Brno
Kino: Kino Art
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Na druhé straně kopců
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Láska mezi regály
Město: Prostějov
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:45
Film: Čtverec
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: Naše malá sestra
Město: Brno
Sál: Cafe Bar Scala
Poznámka:
Čas: 21:00
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Plzeň
Sál:
Poznámka: English friendly
Čas: 16:00
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Zloději
Město: Mariánské Lázně
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Nikdys nebyl
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Zloději
Město: Karlovy Vary
Kino: Kino Čas
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Utøya, 22. července
Město: Frýdek-Místek
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Victoria
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Tranzit
Město: Zlín
Sál: Sál 5
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Láska mezi regály
Město: Veselí nad Moravou
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:15
Film: Láska mezi regály
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:30
Film: Modlitba
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Láska mezi regály
Město: Kolín
Kino: Kino 99
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Láska mezi regály
Město: Frýdek-Místek
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Modlitba
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Utøya, 22. července
Město: Litoměřice
Kino: Kino Máj
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Tranzit
Město: Uherské Hradiště
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Tranzit
Město: Jičín
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Modlitba
Město: Boskovice
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:45
Film: Modlitba
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Modlitba
Město: Jablonec
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Modlitba
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Křížová cesta
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Zlín
Sál: Sál 5
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Zabití posvátného jelena
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 20:45
Film: Záhada Silver Lake
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 20:45
Film: Záhada Silver Lake
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 16:30
Film: Sedmá pečeť
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Utøya, 22. července
Město: Mariánské Lázně
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Utøya, 22. července
Město: Karlovy Vary
Kino: Kino Čas
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Tranzit
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Tvář
Město: Frýdek-Místek
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:30
Film: Konečná uprostřed cesty
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Tvář
Město: Veselí nad Moravou
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:30
Film: Poslední večery na Zemi
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Láska mezi regály
Město: Uherské Hradiště
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Modlitba
Město: Kolín
Kino: Kino 99
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Zloději
Město: Frýdek-Místek
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Tvář
Město: Litoměřice
Kino: Kino Máj
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Modlitba
Město: Jičín
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:30
Film: Tvář
Město: Boskovice
Sál:
Poznámka:
Čas: 19:45
Film: Modlitba
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Poslední večery na Zemi
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Poslední večery na Zemi
Město: Ostrava
Kino: Minikino
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: 3 dny v Quiberonu
Město: Praha
Sál: Malý sál
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Utøya, 22. července
Město: Zlín
Sál: Sál 5
Poznámka:
Čas: 20:45
Film: Modlitba
Město: Praha
Sál: Velký sál
Poznámka:
Čas: 21:30
Film: Poslední večery na Zemi
Město: Praha
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Tvář
Město: Mariánské Lázně
Sál:
Poznámka:
Čas: 17:00
Film: Tvář
Město: Karlovy Vary
Kino: Kino Čas
Sál:
Poznámka:
Čas: 18:00
Film: Modlitba
Město: Zlín
Sál: Sál 5
Poznámka:
Čas: 19:00
Film: Tvář
Město: Krnov
Kino: Kino Mír
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:00
Film: Modlitba
Město: Uherské Hradiště
Sál:
Poznámka:
Čas: 20:30
Film: Poslední večery na Zemi
Město: Zlín
Sál: Sál 5
Poznámka:

Filmy uváděné na Be2Can

premiéra Be2Can 2018

Modlitba

Cédric Kahn
2018

premiéra Be2Can 2018

Soumrak

László Nemes
2018

premiéra Be2Can 2018

Tranzit

Christian Petzold
2018

premiéra Be2Can 2018

Tvář

Małgorzata Szumowska
2018

premiéra Be2Can 2018

Zloději

Hirokazu Koreeda
2018

Další festivaly v produkci Film Europe

Scandi
Scandi - Severská filmová lekce
April Comedy Film Fest
Přehlídka evropských komedií
Weird Europe
Přehlídka bizarních artových filmů
Crème de la Crème
Týden francouzského filmu