3.10. – 9.10.2018

Praha – Brno – Boskovice – Havířov – Jablonec nad Nisou – Jičín – Jihlava - Karlovy Vary – Kladno – Kolín – Krnov – Mariánské Lázně – Plzeň – Prostějov – Olomouc – Ostrava – Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou – Zlín – Znojmo

Zobrazit program podle data

Čas
Film
Město
Kino
Sál
Poznámka
17:30
Saulův syn
Praha
18:00
O těle a duši
Praha
Malý sál
18:30
Zloději
Praha
Velký sál
English friendly
19:00
Tranzit
Praha
19:30
Zloději
Praha
20:00
Zloději
Ostrava
20:15
Toni Erdmann
Praha
Malý sál
21:00
Utøya, 22. července
Praha
Velký sál
21:00
Saulův syn
Praha
15:30
Zloději
Praha
Velký sál
16:00
Taxi Teherán
Praha
17:00
Tvář
Ostrava
17:30
Zloději
Havířov
18:00
Tranzit
Praha
18:00
Čtverec
Praha
Malý sál
18:00
Tvář
Brno
18:00
Toni Erdmann
Praha
18:30
Tvář
Praha
Velký sál
18:30
Zloději
Plzeň
English friendly
19:30
Zloději
Litoměřice
19:30
Zloději
Jičín
19:30
Zloději
Boskovice
19:30
Zloději
Jihlava
19:45
Zloději
Krnov
20:00
Soumrak
Ostrava
20:00
Zloději
Praha
Velký sál
20:00
Zloději
Jablonec
20:00
Zloději
Olomouc
20:00
Zloději
Prostějov
20:00
Soumrak
Praha
Velký sál
20:30
Zloději
Zlín
Sál 5
20:30
Soumrak
Praha
20:30
Zloději
Brno
20:45
Naše malá sestra
Praha
Malý sál
21:00
Western
Praha
15:00
Utøya, 22. července
Praha
Velký sál
16:00
Soumrak
Plzeň
English friendly
16:30
Já, Daniel Blake
Praha
17:00
Utøya, 22. července
Ostrava
17:00
Soumrak
Prostějov
17:00
Soumrak
Praha
Velký sál
17:30
Tranzit
Havířov
17:30
3 dny v Quiberonu
Olomouc
18:00
Zloději
Praha
Malý sál
18:00
Zloději
Brno
18:00
Konečná uprostřed cesty
Praha
18:30
Utøya, 22. července
Plzeň
English friendly
19:00
Tvář
Zlín
Malé kino
19:00
Soumrak
Praha
Velký sál
19:30
Tranzit
Veselí nad Moravou
19:30
Tvář
Jihlava
19:45
Zloději
Krnov
20:00
Záhada Silver Lake
Ostrava
20:00
Tranzit
Jablonec
20:00
Záhada Silver Lake
Olomouc
20:00
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
20:30
Soumrak
Brno
20:30
24 týdnů
Praha
20:45
Po bouři
Praha
Malý sál
21:00
Tvář
Plzeň
English friendly
13:30
Nikdys nebyl
Praha
Velký sál
14:00
Zloději
Praha
15:45
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
16:00
Soumrak
Praha
Malý sál
16:30
Soumrak
Praha
17:00
Tranzit
Krnov
17:00
Čtverec
Ostrava
17:00
Záhada Silver Lake
Prostějov
17:15
Scény z manželského života
Praha
Malý sál
17:30
Soumrak
Brno
17:30
Láska mezi regály
Havířov
18:00
Tranzit
Praha
Velký sál
18:30
Láska mezi regály
Praha
Velký sál
19:00
Naše malá sestra
Praha
Malý sál
19:00
Záhada Silver Lake
Zlín
Malé kino
19:00
Láska mezi regály
Praha
19:00
Modlitba
Veselí nad Moravou
19:30
Láska mezi regály
Jičín
19:30
Láska mezi regály
Jihlava
19:45
Láska mezi regály
Krnov
20:00
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
20:00
Zloději
Kolín
20:00
Láska mezi regály
Ostrava
20:00
Láska mezi regály
Jablonec
20:30
Záhada Silver Lake
Brno
20:45
Saulův syn
Praha
Malý sál
21:00
Reality Show
Praha
21:00
Tvář
Praha
Velký sál
13:00
Nemilovaní
Praha
Velký sál
13:00
Soumrak
Brno
Velký sál
15:00
Soumrak
Olomouc
15:30
Zloději
Praha
Velký sál
16:00
Tvář
Brno
Velký sál
16:00
Saulův syn
Praha
Malý sál
16:00
Láska mezi regály
Plzeň
English friendly
16:00
Tvář
Praha
16:20
3 dny v Quiberonu
Prostějov
16:30
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
17:00
Láska mezi regály
Krnov
17:00
O těle a duši
Praha
17:00
Po bouři
Ostrava
17:15
Fanny a Alexander
Praha
Malý sál
17:30
Modlitba
Havířov
17:30
Soumrak
Praha
17:30
Láska mezi regály
Olomouc
17:30
Utøya, 22. července
Jihlava
18:00
Soumrak
Praha
Velký sál
18:00
Zloději
Brno
Velký sál
18:00
Láska mezi regály
Brno
18:00
Láska mezi regály
Zlín
Malé kino
18:00
3 dny v Quiberonu
Praha
Malý sál
18:00
3 dny v Quiberonu
Praha
18:30
Záhada Silver Lake
Plzeň
English friendly
19:00
Zloději
Veselí nad Moravou
19:30
Modlitba
Jihlava
19:30
Zloději
Uherské Hradiště
19:30
Tvář
Jičín
19:30
Tvář
Praha
19:30
Láska mezi regály
Praha
Velký sál
19:30
Láska mezi regály
Boskovice
19:45
Tranzit
Krnov
20:00
Tvář
Jablonec
20:00
3 dny v Quiberonu
Ostrava
20:00
Modlitba
Litoměřice
20:00
Tranzit
Kolín
20:00
Poslední večery na Zemi
Olomouc
20:30
Záhada Silver Lake
Brno
Velký sál
20:30
3 dny v Quiberonu
Brno
20:30
Na druhé straně kopců
Praha
20:30
Láska mezi regály
Prostějov
20:45
Čtverec
Praha
Malý sál
21:00
3 dny v Quiberonu
Praha
Velký sál
21:00
Naše malá sestra
Brno
Cafe Bar Scala
21:00
3 dny v Quiberonu
Plzeň
English friendly
16:00
3 dny v Quiberonu
Praha
Velký sál
17:00
Zloději
Mariánské Lázně
17:00
Nikdys nebyl
Ostrava
17:00
Zloději
Karlovy Vary
17:00
Utøya, 22. července
Frýdek-Místek
17:00
Victoria
Praha
18:00
Tranzit
Zlín
Sál 5
18:00
Láska mezi regály
Veselí nad Moravou
18:15
Láska mezi regály
Praha
18:30
Modlitba
Praha
Velký sál
19:00
Láska mezi regály
Kolín
19:00
Láska mezi regály
Frýdek-Místek
19:00
Modlitba
Praha
Malý sál
19:30
Utøya, 22. července
Litoměřice
19:30
Tranzit
Uherské Hradiště
19:30
Tranzit
Jičín
19:30
3 dny v Quiberonu
Praha
Velký sál
19:30
Modlitba
Boskovice
19:45
Modlitba
Krnov
20:00
Modlitba
Jablonec
20:00
Modlitba
Ostrava
20:00
Křížová cesta
Praha
20:30
3 dny v Quiberonu
Zlín
Sál 5
20:30
Zabití posvátného jelena
Praha
Malý sál
20:45
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
20:45
Záhada Silver Lake
Praha
16:30
Sedmá pečeť
Praha
Velký sál
17:00
Utøya, 22. července
Mariánské Lázně
17:00
Utøya, 22. července
Karlovy Vary
17:00
Tranzit
Ostrava
17:00
Tvář
Frýdek-Místek
17:30
Konečná uprostřed cesty
Praha
18:00
Tvář
Veselí nad Moravou
18:30
Poslední večery na Zemi
Praha
Velký sál
19:00
Láska mezi regály
Uherské Hradiště
19:00
Modlitba
Kolín
19:00
3 dny v Quiberonu
Praha
19:00
Zloději
Frýdek-Místek
19:30
Tvář
Litoměřice
19:30
Modlitba
Jičín
19:30
Tvář
Boskovice
19:45
Modlitba
Krnov
20:00
Poslední večery na Zemi
Praha
20:00
Poslední večery na Zemi
Ostrava
20:30
3 dny v Quiberonu
Praha
Malý sál
20:30
Utøya, 22. července
Zlín
Sál 5
20:45
Modlitba
Praha
Velký sál
21:30
Poslední večery na Zemi
Praha
17:00
Tvář
Mariánské Lázně
17:00
Tvář
Karlovy Vary
18:00
Modlitba
Zlín
Sál 5
19:00
Tvář
Krnov
20:00
Modlitba
Uherské Hradiště
20:30
Poslední večery na Zemi
Zlín
Sál 5

Filmy uváděné na Be2Can

premiéra Be2Can 2018

Modlitba

Cédric Kahn
2018

premiéra Be2Can 2018

Soumrak

László Nemes
2018

premiéra Be2Can 2018

Tranzit

Christian Petzold
2018

premiéra Be2Can 2018

Tvář

Małgorzata Szumowska
2018

premiéra Be2Can 2018

Zloději

Hirokazu Koreeda
2018

Další festivaly v produkci Film Europe

Scandi
Scandi - Severská filmová lekce
April Comedy Film Fest
Přehlídka evropských komedií
Weird Europe
Přehlídka bizarních artových filmů
Crème de la Crème
Týden francouzského filmu