3.10. – 9.10.2018

Praha – Brno – Boskovice – Havířov – Jablonec nad Nisou – Jičín – Jihlava - Karlovy Vary – Kladno – Kolín – Krnov – Mariánské Lázně – Plzeň – Prostějov – Olomouc – Ostrava – Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou – Zlín – Znojmo

Zobrazit program podle data

Čas
Film
Město
Kino
Sál
Poznámka
17:30
Saulův syn
Praha
18:00
O těle a duši
Praha
Malý sál
18:30
Zloději
Praha
Velký sál
English friendly
19:00
Tranzit
Praha
19:30
Zloději
Praha
20:00
Zloději
Ostrava
20:15
Toni Erdmann
Praha
Malý sál
21:00
Utøya, 22. července
Praha
Velký sál
21:00
Saulův syn
Praha
15:30
Zloději
Praha
Velký sál
16:00
Taxi Teherán
Praha
17:00
Tvář
Ostrava
17:30
Zloději
Havířov
18:00
Tranzit
Praha
18:00
Čtverec
Praha
Malý sál
18:00
Tvář
Brno
18:00
Toni Erdmann
Praha
18:30
Tvář
Praha
Velký sál
18:30
Zloději
Plzeň
English friendly
19:30
Zloději
Litoměřice
19:30
Zloději
Jičín
19:30
Zloději
Boskovice
19:30
Zloději
Jihlava
19:45
Zloději
Krnov
20:00
Soumrak
Ostrava
20:00
Zloději
Praha
Velký sál
20:00
Zloději
Jablonec
20:00
Zloději
Olomouc
20:00
Zloději
Prostějov
20:00
Soumrak
Praha
Velký sál
20:30
Zloději
Zlín
Sál 5
20:30
Soumrak
Praha
20:30
Zloději
Brno
20:45
Naše malá sestra
Praha
Malý sál
21:00
Western
Praha
15:00
Utøya, 22. července
Praha
Velký sál
16:00
Soumrak
Plzeň
English friendly
16:30
Já, Daniel Blake
Praha
17:00
Utøya, 22. července
Ostrava
17:00
Soumrak
Prostějov
17:00
Soumrak
Praha
Velký sál
17:30
Tranzit
Havířov
17:30
3 dny v Quiberonu
Olomouc
18:00
Zloději
Praha
Malý sál
18:00
Zloději
Brno
18:00
Konečná uprostřed cesty
Praha
18:30
Utøya, 22. července
Plzeň
English friendly
19:00
Tvář
Zlín
Malé kino
19:00
Soumrak
Praha
Velký sál
19:30
Tranzit
Veselí nad Moravou
19:30
Tvář
Jihlava
19:45
Zloději
Krnov
20:00
Záhada Silver Lake
Ostrava
20:00
Tranzit
Jablonec
20:00
Záhada Silver Lake
Olomouc
20:00
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
20:30
Soumrak
Brno
20:30
24 týdnů
Praha
20:45
Po bouři
Praha
Malý sál
21:00
Tvář
Plzeň
English friendly
13:30
Nikdys nebyl
Praha
Velký sál
14:00
Zloději
Praha
15:45
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
16:00
Soumrak
Praha
Malý sál
16:30
Soumrak
Praha
17:00
Tranzit
Krnov
17:00
Čtverec
Ostrava
17:00
Záhada Silver Lake
Prostějov
17:15
Scény z manželského života
Praha
Malý sál
17:30
Soumrak
Brno
17:30
Láska mezi regály
Havířov
18:00
Tranzit
Praha
Velký sál
18:30
Láska mezi regály
Praha
Velký sál
19:00
Naše malá sestra
Praha
Malý sál
19:00
Záhada Silver Lake
Zlín
Malé kino
19:00
Láska mezi regály
Praha
19:00
Modlitba
Veselí nad Moravou
19:30
Láska mezi regály
Jičín
19:30
Láska mezi regály
Jihlava
19:45
Láska mezi regály
Krnov
20:00
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
20:00
Zloději
Kolín
20:00
Láska mezi regály
Ostrava
20:00
Láska mezi regály
Jablonec
20:30
Záhada Silver Lake
Brno
20:45
Saulův syn
Praha
Malý sál
21:00
Reality Show
Praha
21:00
Tvář
Praha
Velký sál
13:00
Nemilovaní
Praha
Velký sál
13:00
Soumrak
Brno
Velký sál
15:00
Soumrak
Olomouc
15:30
Zloději
Praha
Velký sál
16:00
Tvář
Brno
Velký sál
16:00
Saulův syn
Praha
Malý sál
16:00
Láska mezi regály
Plzeň
English friendly
16:00
Tvář
Praha
16:20
3 dny v Quiberonu
Prostějov
16:30
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
17:00
Láska mezi regály
Krnov
17:00
O těle a duši
Praha
17:00
Po bouři
Ostrava
17:15
Fanny a Alexander
Praha
Malý sál
17:30
Modlitba
Havířov
17:30
Soumrak
Praha
17:30
Láska mezi regály
Olomouc
17:30
Utøya, 22. července
Jihlava
18:00
Soumrak
Praha
Velký sál
18:00
Zloději
Brno
Velký sál
18:00
Láska mezi regály
Brno
18:00
Láska mezi regály
Zlín
Malé kino
18:00
3 dny v Quiberonu
Praha
Malý sál
18:00
3 dny v Quiberonu
Praha
18:30
Záhada Silver Lake
Plzeň
English friendly
19:00
Zloději
Veselí nad Moravou
19:30
Modlitba
Jihlava
19:30
Zloději
Uherské Hradiště
19:30
Tvář
Jičín
19:30
Tvář
Praha
19:30
Láska mezi regály
Praha
Velký sál
19:30
Láska mezi regály
Boskovice
19:45
Tranzit
Krnov
20:00
Tvář
Jablonec
20:00
3 dny v Quiberonu
Ostrava
20:00
Modlitba
Litoměřice
20:00
Tranzit
Kolín
20:00
Poslední večery na Zemi
Olomouc
20:30
Záhada Silver Lake
Brno
Velký sál
20:30
3 dny v Quiberonu
Brno
20:30
Na druhé straně kopců
Praha
20:30
Láska mezi regály
Prostějov
20:45
Čtverec
Praha
Malý sál
21:00
3 dny v Quiberonu
Praha
Velký sál
21:00
Naše malá sestra
Brno
Cafe Bar Scala
21:00
3 dny v Quiberonu
Plzeň
English friendly
16:00
3 dny v Quiberonu
Praha
Velký sál
17:00
Zloději
Mariánské Lázně
17:00
Nikdys nebyl
Ostrava
17:00
Zloději
Karlovy Vary
17:00
Utøya, 22. července
Frýdek-Místek
17:00
Victoria
Praha
18:00
Tranzit
Zlín
Sál 5
18:00
Láska mezi regály
Veselí nad Moravou
18:15
Láska mezi regály
Praha
18:30
Modlitba
Praha
Velký sál
19:00
Láska mezi regály
Kolín
19:00
Láska mezi regály
Frýdek-Místek
19:00
Modlitba
Praha
Malý sál
19:30
Utøya, 22. července
Litoměřice
19:30
Tranzit
Uherské Hradiště
19:30
Tranzit
Jičín
19:30
3 dny v Quiberonu
Praha
Velký sál
19:30
Modlitba
Boskovice
19:45
Modlitba
Krnov
20:00
Modlitba
Jablonec
20:00
Modlitba
Ostrava
20:00
Křížová cesta
Praha
20:30
3 dny v Quiberonu
Zlín
Sál 5
20:30
Zabití posvátného jelena
Praha
Malý sál
20:45
Záhada Silver Lake
Praha
Velký sál
20:45
Záhada Silver Lake
Praha
16:30
Sedmá pečeť
Praha
Velký sál
17:00
Utøya, 22. července
Mariánské Lázně
17:00
Utøya, 22. července
Karlovy Vary
17:00
Tranzit
Ostrava
17:00
Tvář
Frýdek-Místek
17:30
Konečná uprostřed cesty
Praha
18:00
Tvář
Veselí nad Moravou
18:30
Poslední večery na Zemi
Praha
Velký sál
19:00
Láska mezi regály
Uherské Hradiště
19:00
Modlitba
Kolín
19:00
3 dny v Quiberonu
Praha
19:00
Zloději
Frýdek-Místek
19:30
Tvář
Litoměřice
19:30
Modlitba
Jičín
19:30
Tvář
Boskovice
19:45
Modlitba
Krnov
20:00
Poslední večery na Zemi
Praha
20:00
Poslední večery na Zemi
Ostrava
20:30
3 dny v Quiberonu
Praha
Malý sál
20:30
Utøya, 22. července
Zlín
Sál 5
20:45
Modlitba
Praha
Velký sál
21:30
Poslední večery na Zemi
Praha
17:00
Tvář
Mariánské Lázně
17:00
Tvář
Karlovy Vary
18:00
Modlitba
Zlín
Sál 5
19:00
Tvář
Krnov
20:00
Modlitba
Uherské Hradiště
20:30
Poslední večery na Zemi
Zlín
Sál 5

Filmy uváděné na Be2Can

Další festivaly v produkci Film Europe

Scandi
Scandi - Severská filmová lekce
April Comedy Film Fest
Přehlídka evropských komedií
Weird Europe
Přehlídka bizarních artových filmů
Crème de la Crème
Týden francouzského filmu