26.9 – 2.10.2018

Bratislava - Banská Bystrica - Banská Štiavnica - Dubnica nad Váhom - Košice - Kremnica - Liptovsky Mikuláš - Martin - Nitra - Nové Mesto nad Váhom - Nové Zámky – Pezinok - Piešťany - Poprad - Prešov - Prievidza - Rimavská Sobota - Ružomberok - Sereď - Spišská Nová Ves - Trenčín - Trnava - Trstená - Žilina

Zobraziť program podľa dátumu

Čas
Film
Mesto
Kino
Sála
Poznámka
20:00
Záhada Silver Lake
Pieštany
16:30
24 týždňov
Bratislava
Kinosála
17:00
Bez lásky
Bratislava
Screening room
17:00
3 dni v Quiberone
Kremnica
17:00
3 dni v Quiberone
Poprad
17:30
Utøya, 22. júla
Banská Bystrica
17:45
3 dni v Quiberone
Bratislava
18:00
Utøya, 22. júla
Košice
18:00
3 dni v Quiberone
Martin
18:00
3 dni v Quiberone
Liptovský Mikuláš
19:00
Utøya, 22. júla
Prievidza
19:00
Zlodeji
Bratislava
Kinosála
19:00
Utøya, 22. júla
Prešov
19:00
Zlodeji
Bratislava
K1
English friendly
19:00
Zlodeji
Poprad
19:00
Záhada Silver Lake
Pezinok
19:00
Zlodeji
Spišská Nová Ves
19:20
Zlodeji
Bratislava
K2
English friendly
19:30
3 dni v Quiberone
Sereď
19:30
Záhada Silver Lake
Bratislava
Screening room
19:30
Tvár
Kremnica
20:00
Modlitba
Košice
20:00
Tvár
Banská Štiavnica
20:00
Modlitba
Bratislava
20:00
Utøya, 22. júla
Martin
20:00
Zlodeji
Liptovský Mikuláš
20:00
3 dni v Quiberone
Pieštany
20:15
Tranzit
Nitra
20:30
Tvár
Trnava
20:30
Záhada Silver Lake
Trnava
15:30
Štvorec
Bratislava
Screening room
15:30
Stena
Bratislava
Kinosála
16:15
Tvár
Bratislava
17:00
Zlodeji
Kremnica
17:00
Modlitba
Poprad
18:00
Tranzit
Trenčín
18:00
Veža. Jasný deň.
Košice
18:00
Tvár
Bratislava
Kinosála
18:00
Zlodeji
Bratislava
K1
English friendly
18:00
Utøya, 22. júla
Liptovský Mikuláš
18:30
Veža. Jasný deň.
Bratislava
Screening room
19:00
Jesenná sonáta
Bratislava
19:00
Zlodeji
Prievidza
19:00
Utøya, 22. júla
Dubnica
19:00
Utøya, 22. júla
Pezinok
19:00
Tvár
Spišská Nová Ves
19:00
Láska medzi regálmi
Poprad
19:30
Utøya, 22. júla
Kremnica
20:00
Utøya, 22. júla
Trenčín
20:00
Utøya, 22. júla
Banská Štiavnica
20:00
Tranzit
Košice
20:00
Láska medzi regálmi
Bratislava
K2
English friendly
20:00
Posledné večery na Zemi
Bratislava
Kinosála
20:05
Modlitba
Bratislava
20:15
3 dni v Quiberone
Nitra
20:20
3 dni v Quiberone
Bratislava
K1
English friendly
20:45
Utøya, 22. júla
Bratislava
Screening room
14:45
Victoria
Bratislava
Kinosála
15:00
Tranzit
Bratislava
Screening room
16:00
Utøya, 22. júla
Bratislava
K1
English friendly
16:00
3 dni v Quiberone
Košice
16:20
Tranzit
Bratislava
17:00
Tvár
Poprad
17:00
Láska medzi regálmi
Kremnica
17:00
Victoria
Trenčín
17:30
Utøya, 22. júla
Bratislava
Kinosála
18:00
3 dni v Quiberone
Bratislava
K1
English friendly
18:00
Tvár
Košice
18:00
Western
Bratislava
Screening room
18:00
3 dni v Quiberone
Prievidza
18:00
Láska medzi regálmi
Liptovský Mikuláš
18:30
Tranzit
Bratislava
K2
English friendly
19:00
3 dni v Quiberone
Prešov
19:00
Utøya, 22. júla
Poprad
19:00
Záhada Silver Lake
Trenčín
19:30
Utøya, 22. júla
Kremnica
20:00
Modlitba
Liptovský Mikuláš
20:00
Zlodeji
Banská Štiavnica
20:00
Záhada Silver Lake
Bratislava
Kinosála
20:00
Láska medzi regálmi
Prievidza
20:15
Súmrak
Bratislava
K1
English friendly
20:15
Utøya, 22. júla
Nitra
20:20
Záhada Silver Lake
Bratislava
20:30
Tvár
Bratislava
K2
English friendly
20:30
3 dni v Quiberone
Bratislava
Screening room
14:15
Toni Erdmann
Bratislava
Kinosála
15:30
Láska medzi regálmi
Bratislava
Screening room
16:00
Láska medzi regálmi
Košice
16:05
Tvár
Bratislava
K2
English friendly
17:00
Láska medzi regálmi
Banská Štiavnica
17:30
Modlitba
Bratislava
Kinosála
17:40
Nedotýkaj sa ma
Košice
17:45
Zlodeji
Bratislava
18:00
O tele a duši
Bratislava
Screening room
18:00
3 dni v Quiberone
Bratislava
K1
English friendly
18:00
Záhada Silver Lake
Prievidza
18:10
Láska medzi regálmi
Bratislava
K2
English friendly
19:00
Zlodeji
Trenčín
20:00
3 dni v Quiberone
Bratislava
20:00
Tvár
Liptovský Mikuláš
20:00
3 dni v Quiberone
Bratislava
Kinosála
20:00
Tranzit
Prievidza
20:15
Zlodeji
Nitra
20:15
Záhada Silver Lake
Bratislava
K1
English friendly
20:30
Zlodeji
Bratislava
Screening room
20:30
Tranzit
Bratislava
K2
English friendly
21:00
Modlitba
Trenčín
14:00
Nedotýkaj sa ma
Bratislava
Screening room
14:45
Posledné večery na Zemi
Bratislava
Kinosála
15:00
Súmrak
Bratislava
K1
English friendly
15:30
3 dni v Quiberone
Bratislava
16:00
Utøya, 22. júla
Bratislava
K2
English friendly
16:00
Modlitba
Košice
16:30
Zabitie posvätného jeleňa
Bratislava
Screening room
17:30
Láska medzi regálmi
Bratislava
Kinosála
17:45
Záhada Silver Lake
Bratislava
K1
English friendly
17:45
Modlitba
Bratislava
18:00
Zlodeji
Bratislava
K2
English friendly
18:00
Zlodeji
Martin
18:00
Zlodeji
Košice
18:00
Tranzit
Bratislava
19:00
Zlodeji
Košice
19:00
Posledné večery na Zemi
Prievidza
19:30
Láska medzi regálmi
Trnava
19:30
Záhada Silver Lake
Bratislava
Screening room
20:00
Zlodeji
Bratislava
20:00
Modlitba
Bratislava
Kinosála
20:00
Tranzit
Martin
20:00
3 dni v Quiberone
Banská Štiavnica
20:00
Posledné večery na Zemi
Trenčín
20:15
Láska medzi regálmi
Nitra
20:15
Posledné večery na Zemi
Košice
20:30
3 dni v Quiberone
Bratislava
K1
English friendly
22:00
Veža. Jasný deň.
Banská Štiavnica
15:30
Tranzit
Bratislava
Kinosála
17:30
Zlodeji
Bratislava
Kinosála
17:30
3 dni v Quiberone
Ružomberok
18:00
Tvár
Martin
18:00
Utøya, 22. júla
Rimavská Sobota
18:30
Posledné večery na Zemi
Trnava
19:00
3 dni v Quiberone
Spišská Nová Ves
19:00
Tranzit
Prešov
19:00
Modlitba
Trstenná
19:00
3 dni v Quiberone
Nitra
19:00
Tvár
Prievidza
19:40
Záhada Silver Lake
Martin
20:00
3 dni v Quiberone
Bratislava
Kinosála
20:00
Zlodeji
Bratislava
20:00
Nedotýkaj sa ma
Bratislava
K1
20:00
Modlitba
Banská Štiavnica
20:15
Posledné večery na Zemi
Nitra
20:30
Modlitba
Bratislava
K2
English friendly
17:00
Nedotýkaj sa ma
Žilina
17:00
Nedotýkaj sa ma
Bratislava
Kinosála
17:00
Siedma pečať
Bratislava
Screening room
18:00
3 dni v Quiberone
Trnava
18:00
Nedotýkaj sa ma
Bratislava
K1
18:00
Láska medzi regálmi
Martin
19:00
Nedotýkaj sa ma
Prievidza
19:00
Modlitba
Prešov
19:00
Utøya, 22. júla
Košice
19:30
Zlodeji
Ružomberok
19:30
Modlitba
Bratislava
Screening room
20:00
Láska medzi regálmi
Bratislava
20:00
Zlodeji
Trnava
20:00
Utøya, 22. júla
Bratislava
20:00
Tvár
Ružomberok
20:00
Láska medzi regálmi
Bratislava
20:00
Nedotýkaj sa ma
Žilina
20:00
Modlitba
Martin
20:00
Záhada Silver Lake
Banská Štiavnica
20:00
Posledné večery na Zemi
Pieštany
20:15
Záhada Silver Lake
Nitra
20:20
Súmrak
Bratislava
K1
English friendly
17:30
Modlitba
Ružomberok
18:00
Utøya, 22. júla
Trnava
18:00
Posledné večery na Zemi
Martin
19:00
Modlitba
Spišská Nová Ves
19:30
Tvár
Sereď
20:00
Utøya, 22. júla
Pieštany
20:00
Záhada Silver Lake
Nové Mesto nad Váhom
20:00
Tvár
Bratislava
20:00
3 dni v Quiberone
Bratislava
20:00
Zlodeji
Banská Bystrica
20:00
Veža. Jasný deň.
Martin
19:00
Tranzit
Košice
19:00
Zlodeji
Dubnica
20:00
3 dni v Quiberone
Nové Mesto nad Váhom
19:00
Tvár
Prešov
18:00
Modlitba
Bratislava
20:00
3 dni v Quiberone
Bratislava
18:00
3 dni v Quiberone
Rimavská Sobota
19:00
Záhada Silver Lake
Trstenná
19:00
Zlodeji
Nitra
17:00
Tvár
Žilina
18:00
Veža. Jasný deň.
Bratislava
19:00
Modlitba
Košice
20:00
Záhada Silver Lake
Bratislava
20:00
Tvár
Žilina
17:30
Nedotýkaj sa ma
Banská Bystrica
19:00
Láska medzi regálmi
Spišská Nová Ves
19:30
Zlodeji
Sereď
20:00
Nedotýkaj sa ma
Bratislava
20:00
Zlodeji
Bratislava
22:00
Zlodeji
Nové Mesto nad Váhom
19:00
Posledné večery na Zemi
Dubnica
20:00
Posledné večery na Zemi
Nové Mesto nad Váhom
17:00
Tranzit
Trnava
19:00
3 dni v Quiberone
Trnava
16:00
Tvár
Trnava
18:00
Nedotýkaj sa ma
Trnava
20:30
Veža. Jasný deň.
Trnava
18:00
Zlodeji
Rimavská Sobota
19:00
Veža. Jasný deň.
Trstenná
19:00
Tvár
Nitra
17:00
Tranzit
Žilina
19:00
Posledné večery na Zemi
Košice
19:30
Zlodeji
Nové Zámky
20:00
Tranzit
Žilina
19:00
Veža. Jasný deň.
Prešov
19:30
Tranzit
Nové Zámky
20:00
Zlodeji
Pieštany
20:00
Nedotýkaj sa ma
Nové Mesto nad Váhom
20:00
Modlitba
Bratislava
20:30
Modlitba
Sereď
19:00
Tvár
Košice
19:00
3 dni v Quiberone
Dubnica
18:00
Tvár
Rimavská Sobota
19:00
Tvár
Trstenná
19:00
Posledné večery na Zemi
Nitra
18:00
3 dni v Quiberone
Pieštany
18:00
Záhada Silver Lake
Pieštany
19:30
Láska medzi regálmi
Nové Zámky
19:00
Láska medzi regálmi
Dubnica
19:30
Láska medzi regálmi
Sereď
19:30
Tvár
Nové Zámky
20:00
Nedotýkaj sa ma
Pieštany
18:00
Láska medzi regálmi
Pieštany
19:00
Modlitba
Dubnica
19:00
Láska medzi regálmi
Prešov
20:00
Záhada Silver Lake
Bratislava
18:00
Láska medzi regálmi
Rimavská Sobota
19:00
Nedotýkaj sa ma
Trstenná
19:00
Utøya, 22. júla
Nitra
17:00
Posledné večery na Zemi
Žilina
19:00
Posledné večery na Zemi
Prešov
19:30
Utøya, 22. júla
Nové Zámky
20:00
Posledné večery na Zemi
Žilina
17:30
Modlitba
Banská Bystrica
19:30
Posledné večery na Zemi
Sereď
19:30
Veža. Jasný deň.
Nové Zámky

Filmy v programe Be2Can 2018

premiéra Be2Can 2018

Modlitba

Cédric Kahn
2018

premiéra Be2Can 2018

Súmrak

László Nemes
2018

premiéra Be2Can 2018

Tranzit

Christian Petzold
2018

premiéra Be2Can 2018

Tvár

Małgorzata Szumowska
2018

premiéra Be2Can 2018

Zlodeji

Hirokazu Koreeda
2018

Ďalšie festivaly v produkcii Film Europe

Scandi
Scandi – severská filmová lekcia
April Comedy Fest
Prehliadka európskych komédií
Weird Europe
Prehliadka bizarných artových filmov
Crème de la Crème
Týždeň francúzskeho filmu